برگزیده اولین دوره طرح رصد و پشتیبانی پژوهشگران

عطف به اطلاعیه “شماره ۵: رصد برگزیدگان سال قبل جشنواره” و “رصد و پشتیبانی برگزیدگان سال گذشته

طرح رصد و پشتیبانی از پژوهشگران برگزیده سال گذشته که از ۱۴ آذرماه به مدت دو هفته برگزار شد که در آن پژوهشگران برتر جشنواره پژوهش و فناوری سال ۹۵  که اعلام آمادگی کردند در این دو هفته وقت داشتند میزان پیشرفت پژوهش خود را در صفحات تخصیصی در سایت معاونت پژوهشی به عنوان ویترینی از آثار پژوهشی ارائه دهند، این رای گیری روز ۲۸ آذرماه مصادف با جشنواره پژوهش و فناوری به پایان رسید.

این پیشرفت و تلاش برای ادامه راه به مدت دو هفته به رای و قضاوت عموم دانشگاهیان قرار داده شد و سوال این بود که:

“به نظر شما کدام یک از اساتید برگزیده سال گذشته در پیگیری و ادامه روند تحقیقات موفق تر عمل کرده اند؟ (شما میتوانید پیش از رای دادن از صفحه شخصی ایشان در سایت معاونت بازدید نمائید)”

شرکت کنندگان امسال مبنی بر اعلام آمادگی توسط شخص برگزیدگان به تریتیب حروف الفباء:

مفتخریم برنده این رقابت به انتخاب عموم جامعه دانشگاهی را اعلام داریم، سرکار خانم دکتر عالیه کاظمی از دانشکده مدیریت با اکثریت آراء به عنوان برگزیده طرح رصد و پشتیبانی توسط جناب آقای دکتر طاهری نیا اعلام شدند که از ایشان در اولین جلسه شورای پژوهشی تقدیر به عمل خواهد آمد، لازم به ذکر است نزدیکترین تعقیب کننده ایشان در این بخش جناب آقای دکتر امید از دانشکده کشاورزی بودند.

این طرح امسال نیز دنبال خواهد شد و امید است با برنامه ریزی دقیقتر بتوان از سال آینده در خود جشنواره از برگزیده این طرح تقدیر به عمل آید.

(Visited 236 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =