اطلاعیه شماره ۲ فراخوان حضور دانشگاه تهران جهت شرکت در برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری، فن بازار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

۰۳ آبان ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۸ کد : ۱۳۱۹۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۴

به استحضار می‌رساند بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری، فن بازار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (۳۰-۲۷ آذر ماه ۹۹)، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. در سال "جهش تولید" از معاونین محترم پردیس‌ها، دانشکده‌ها، مؤسسات و مراکز پژوهشی، دارای دستاورد درخواست می‌شود ضمن اطلاع رسانی لازم به تمامی اعضای محترم هیأت علمی و همچنین با حضور در این نمایشگاه، ضمن آشنایی با جدیدترین دستاوردهای علمی و فناوری و توانمندی‌های داخلی، همزمان بازاریابی برای محصولات تولیدی و جلب سرمایه گذار را فراهم آورند. شایان ذکر است مطابق سنوات گذشته جزئیات برگزاری نمایشگاه متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد. با عنایت به مراتب بالا، سامانه ارزیابی فناوری به نشانی: www.Irantechhub.ir جهت ورود اطلاعات دستاوردهای پژوهش و فناوری جدید، فعال و در دسترس می‌باشد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.