فراخوان ارسال مقالات به دومین کنفرانس بین‌المللی میکروالکترونیک ایران

۱۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۷ کد : ۱۳۷۲۸ اخبار
تعداد بازدید:۵۰

دانشجویان، اساتید، پژوهشگران و فعالان گرامی صنعت الکترونیک کشور

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می‌رساند دومین کنفرانس بین‌المللی میکروالکترونیک ایران در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران و با همکاری انجمن میکروالکترونیک ایران برگزار خواهد شد. زمان این کنفرانس سوم تا پنجم دیماه ۱۳۹۹ مطابق با ۲۳ تا ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ بوده و همانند سال گذشته، شامل ارائه مقالات، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و میزگردهای تخصصی است.

طبیعتاً برنامه امسال تفاوت‌هایی با سال گذشته دارد. مهمترین تغییر اینکه با توجه به وضعیت همه‌گیری کرونا، برگزاری کنفرانس بطور کامل مجازی شده است. از یک طرف، این موضوع بالقوه می‌تواند موجب مشارکت بیشتر شود که به شکل گسترده‌تر شدن طیف ارائه‌کنندگان مقاله و کارگاه‌های آموزشی و نیز شرکت‌کنندگان در جلسات نمایان خواهد شد. از طرف دیگر، احتمال دارد باعث برخی کاستیهایی نیز شود که البته از آنها گریزی نیست. علاوه بر این، در کنفرانس امسال علاوه بر مقالات مرتبط با میکروالکترونیک، مقالات مرتبط با الکترونیک گسسته (دیسکریت) را که در صنعت امروزی کشور بسیار مؤثر و پرکاربرد هستند نیز پذیرا خواهیم بود. این موضوع هم انشاا… باعث جذب طیف بزرگ‌تری از مخاطبین خواهد شد.

مقالات این کنفرانس در ISC نمایه خواهند شد. همچنین مجوز بین‌المللی بودن کنفرانس نیز از ISC و وزارت علوم اخذ شده است. وبسایت کنفرانس به آدرس https://icm.ut.ac.ir است و تصویر آن ضمیمه شده است. آخرین مهلت ارسال مقالات ۷ آذرماه ۱۳۹۹ است و این زمان تمدید نخواهد شد. تلاش داریم که علاوه بر ارائه مقالات، سخنرانی‌های دعوت شده مناسبی هم از داخل و خارج کشور داشته باشیم که در موقع مقتضی در نزدیک زمان برگزاری کنفرانس، اعلام خواهد شد. گستره علمی این کنفرانس، همه فعالیت‌های دانشگاهی و صنعتی مرتبط با میکروالکترونیک را در بر می‌گیرد. بنابراین امیدواریم شاهد حضور جمع گسترده‌ای از فعالان دانشگاهی و صنعتی این حوزه‌ها باشیم.

همچنین در زمینه ارائه کارگاه‌های آموزشی، علاوه بر زمینه‌های تخصصی فوق که مخاطب خاص دارند، کارگاه‌های آموزشی با مخاطبین عمومی‌تر شامل دانشجویان سال آخر کارشناسی یا سال اول کارشناسی ارشد، مانند آموزش کار با نرم‌افزارهای مختلف حوزه الکترونیک نیز قابل ارائه می‌باشد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.